Optički konektori, spojnice, razdjelnici, alat (54)

Prikaz artikla
Broj artikla
Sortiraj

    Zaštita optičkog spoja 40mm

    Kataloški broj: PSC40
    • Barkod: 1000000008470
    0,36 €
    2,71 kn
    kom

    Zaštita optičkog spoja 60mm

    Kataloški broj: PSC60
    • Barkod: 1000000008487
    0,43 €
    3,24 kn
    kom

    Optička spojnica SC/APC-SC/APC, ženski-ženski

    Kataloški broj: SOKSCAPC
    • Barkod: 1000000014952
    1,77 €
    13,34 kn
    kom

    Optička spojnica FC/PC - FC/PC, ženski/ženski

    Kataloški broj: TFB001
    • Barkod: 5702663076846
    1,85 €
    13,94 kn
    kom

    Optička spojnica FC/PC-FC/PC, ženski

    Kataloški broj: SOKFCPC
    • Barkod: 4040326150276
    2,10 €
    15,82 kn
    kom

    Optička spojnica dupla SC/APC-SC/APC, ženski-ženski

    Kataloški broj: SOKSCAPCD
    • Barkod: 1000000012668
    2,28 €
    17,18 kn
    kom

    Optička spojnica FC/PC-FC/PC BC

    Kataloški broj: OPMFCPCBC
    • Barkod: 1000000008227
    3,43 €
    25,84 kn
    kom

    FTTH zidna optička terminalna kutija, 2 portna, SC/APC

    Kataloški broj: FOS2
    • Barkod: 1000000016673
    3,47 €
    26,14 kn
    kom

    Pigtail SC/APC 2m, 9/125µm, SM single mode, zeleni

    Kataloški broj: PIGSCAPC2M
    • Barkod: 1000000014396
    3,67 €
    27,65 kn
    kom

    Optička spojnica FC/PC - SC/PC, ženski/ženski

    Kataloški broj: TFB002
    • Barkod: 5702663076860
    3,86 €
    29,08 kn
    kom

    Optička splice kazeta 12 niti, terminalna, siva

    Kataloški broj: DN96101
    • Barkod: 4016032266501
    3,89 €
    29,31 kn
    kom

    Pigtail SC/APC 1.5m, 9/125µm, SM single mode, zeleni

    Kataloški broj: PIGSCAPC15M
    • Barkod: 1000000008401
    4,01 €
    30,21 kn
    kom
     

    Pigtail SC/PC plavi, 2m, 9/125µm, SM single mode

    Kataloški broj: PIGSCPC2M
    • Barkod: 4016032280187
    4,37 €
    32,93 kn
    kom

    Spojni SM kabel SC/APC-SC/APC, 0.12dBx2, 1m

    Kataloški broj: SCAPCSCAPC1M
    • Barkod: 1000000010206
    5,04 €
    37,97 kn
    kom

    Pigtail FC/PC 1.5m, 9/125µm, SM single mode, armirani, fi3mm

    Kataloški broj: PIGFCPC15M3MM
    • Barkod: 1000000014389
    5,32 €
    40,08 kn
    kom

    Pigtail SC/APC 1.5m, 9/125µm, SM single mode, promjer 3mm

    Kataloški broj: PIGSCAPC15M3MM
    • Barkod: 1000000014372
    5,45 €
    41,06 kn
    kom

    Optički spojni kabel duž. 2m, SC/APC

    Kataloški broj: SOP2SCAPC
    • Barkod: 4040326150085
    5,81 €
    43,78 kn
    kom

    FTTH zidna optička terminalna kutija, 4 portna, SC/APC

    Kataloški broj: FOS4
    • Barkod: 1000000013450
    5,99 €
    45,13 kn
    kom

    Spojni SM kabel SC/APC-SC/APC, 0.12dBx2, 2m

    Kataloški broj: SCAPCSCAPC2M
    • Barkod: 1000000010084
    6,01 €
    45,28 kn
    kom

    Pigtail FC/PC 1.0m, vanjski promjer 3mm, armirani

    Kataloški broj: PIGFCPC1M
    • Barkod: 5702663075818
    6,41 €
    48,30 kn
    kom

    Optički spojni kabel duž. 4m, SC/APC

    Kataloški broj: SOP4SCAPC
    • Barkod: 4040326150092
    6,50 €
    48,97 kn
    kom

    Spojni SM kabel SC/APC-SC/PC duž. 2m

    Kataloški broj: SCAPCSCPC2M
    • Barkod: 1000000010183
    6,97 €
    52,52 kn
    kom

    Spojni SM kabel SC/APC-SC/APC, 0.12dBx2, 3m

    Kataloški broj: SCAPCSCAPC3M
    • Barkod: 1000000010091
    6,99 €
    52,67 kn
    kom

    Optički spojni kabel duž. 2m, FC/PC

    Kataloški broj: SOP2FCPC
    • Barkod: 4040326150337
    7,29 €
    54,93 kn
    kom