Akcija: 25,00%
 (550,46)  412,85 €
Najniža cijena primijenjena zadnjih 30 dana:
416,81 €
Akcija: 15,00%
 (1.636,65)  1.391,15 €
Najniža cijena primijenjena zadnjih 30 dana:
1.276,59 €
Akcija: 22,00%
 (3.314,74)  2.585,50 €
Najniža cijena primijenjena zadnjih 30 dana:
3.314,74 €

Optički pretvarači-predajnici (19)

Prikaz artikla
Broj artikla
Sortiraj

    Ugradna jedinica lokalnog nadzora za MOB729/x

    Kataloški broj: C729
    • Barkod: 1000000004007
    15,90 €
     

    Optički prijemnik mini, jednosmjerni, 1 ulaz/1 izlaz, 220Vac

    Kataloški broj: MOB100
    • Barkod: 1000000001631
    53,98 €
     

    Ugradna jedinica udaljenog IP nadzora za MOB729/x

    Kataloški broj: M729
    • Barkod: 1000000017106
    55,27 €
     

    Optički prijemnik mini, jednosmjerni, 1 ulaz/1 izlaz, SC/APC

    Kataloški broj: OPTPDMSCA
    • Barkod: 8016978105939
    61,39 €
     
    127,57 €
     
    183,62 €
     

    Optički prijemnik in SM 1260-1650nm, out SAT 950-2150MHz, ZEM 47-860MHz

    Kataloški broj: OPTRX4MICRO
    • Barkod: 8016978101344
    228,96 €
     

    Optički nod 1100-1650nm, fiksni atenuatori, 5-65/87..1006MHz, 24-65Vac

    Kataloški broj: MON1923ME
    • Barkod: 1000000002010
    232,39 €
     

    Optički prijemnik, jednosmjerni, 1 ulaz/1 izlaz, 220Vac

    Kataloški broj: MOB729
    • Barkod: 1000000000276
    248,97 €
     
    319,71 €
     
    328,85 €
     

    Optički predajnik FP 1310nm/1mW(0dBm)/220VAc

    Kataloški broj: MTX1310FP1MW
    • Barkod: 1000000013573
    363,30 €
     

    Optički predajnik TV+SAT 1550nm/9dBm/220VAc

    Kataloški broj: OPTTSTXPLUS
    • Barkod: 8016978103706
    411,05 €
     

    Optički transmiter sat/terr na 1510-1570nm, 3.16mW/+5dBm, SC/APC

    Kataloški broj: OT5CWDM
    • Barkod: 4250238515272
    593,53 €
     

    Optički transmiter sat/terr na 1310nm, +7dBm, SC/APC

    Kataloški broj: OPTTXDT
    • Barkod: 8016978091829
    597,78 €
     

    Optički predajnik DFB 1310nm/4mW(6dBm)/220VAc

    Kataloški broj: OT104DFB
    • Barkod: 4250238510505
    1.450,36 €
     

    Optički predajnik DFB 1310nm/8mW(9dBm)/220VAc

    Kataloški broj: OT108DFB
    • Barkod: 4250238510529
    1.825,18 €
     

    Optički predajnik DFB 1310nm/6mW(8dBm)/redudatno napajanje 220VAc

    Kataloški broj: OTXS061
    • Barkod: 5702663075078
    1.868,68 €
     

    Optički predajnik DFB 1310nm/20mW(13dBm)/220VAc

    Kataloški broj: OT120DFB
    • Barkod: 4250238510536
    2.132,43 €